Yarışmalara Katılan Tüm Sporculara Başarılar Dileriz. Sakarya Yüzme İl Temsilciliği
Sporcunun özellikleri (Detaylı)Sporcunun özellikleri (Özet)Küçükler
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
200mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 50mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 200mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 4 x 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar 4 x 100mTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
Sporcunun özellikleri (Detaylı)Sporcunun özellikleri (Özet)Küçükler
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 13.02.2024 - 9:30
1.Bayanlar100m SırtüstüTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
2.Erkekler100m SırtüstüTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
3.Bayanlar50m KelebekTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
4.Erkekler50m KelebekTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
5.Bayanlar100m KurbağalamaTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
6.Erkekler100m KurbağalamaTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
7.Bayanlar4 x 100m KarışıkTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 13.02.2024 - 16:00
8.Erkekler50m KurbağalamaTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
9.Bayanlar50m KurbağalamaTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
10.Erkekler200m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
11.Bayanlar200m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
12.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
Sporcunun özellikleri (Detaylı)Sporcunun özellikleri (Özet)Küçükler
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 14.02.2024 - 9:30
13.Bayanlar100m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
14.Erkekler100m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
15.Bayanlar50m SırtüstüTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
16.Erkekler50m SırtüstüTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
17.Bayanlar100m KelebekTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
18.Erkekler100m KelebekTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
19.Bayanlar4 x 100m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 14.02.2024 - 15:30
20.Erkekler50m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
21.Bayanlar50m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
22.Erkekler200m KarışıkTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
23.Bayanlar200m KarışıkTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar
24.Erkekler4 x 100m SerbestTimed FinalAçıkStart listesiSonuçlar